A K T U E L N O S T I

IZBORI 2000
NOVOIZABRANI ODBORNICI SKUPŠTINE OPŠTINE UŽICE

Izborna jedinica 1, Mokra Gora
Milomir Sredojević, Demokratska stranka Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 2, Panjak, Kršanje
Ljubodrag Jezdimirović, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević,

Izborna jedinica 3, Kremna, Vitasi
Radovan Filipović, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević.

Izborna jedinica 4, Raduša, Štrmac
Dragan Pjević, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica,

Izborna jedinica 5, Bioska
Zoran Rogić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 6, Vrutci, Pear, Keserovina
Srboljub Bajović, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević

Izborna jedinica 7, Stapari
Radoje Radojičić, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević

Izborna jedinica 8, Volujac
Nenad Urošević, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 9, Buar
Prvoslav Đerić, Srpski pokret obnove

Izborna jedinica 10, Duboko
Milivoje Uzunović, Srpski pokret obnove

Izborna jedinica 11, Gostinica
Radisav Damljanović, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević

Izborna jedinica 12, Ribaševina
Dragovan Kljajić, Srpski pokret obnove

Izborna jedinica 13, Trnava, Gubin Do
Momčilo Nikolić, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević

Izborna jedinica 14, Karan, Lelići
Vladan Nikolić, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević

Izborna jedinica 15, Dobrodo, Ponikovica, Kamenica, Bjelotići
Budimir Cvijović, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević

Izborna jedinica 16, Gorjani, Zlakusa
Vidoje Drndarević, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević

Izborna jedinica 17, Krvavci, Potočanje, Potpeć
Milić Jovičić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 18, Drežnik
Ilija Žeravčić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 19, Skržuti
Ilija Gudurić, Srpski pokret obnove

Izborna jedinica 20, Nikojevići, Ravni
Sreten Ojdanić, Socijalistička partija Srbije, Jugoslovenska udružena levica, Slobodan Milošević

Izborna jedinica 21, Ljubanje, Zbojštica
Mihailo Prljević, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 22, Kačer, Drijetanj
Vidoje Danilović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 23, Sevojno
Radivoje Radivojević, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 24, Sevojno
Aleksandar Katić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 25, Sevojno
Đorđe Jovičić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 26, Sevojno
Slavoljub Pavlović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 27, Sevojno
Sreten Nešković, Srpski pokret obnove

Izborna jedinica 28, Turica
Miljko Ćosić, Demokratska stranka Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 29, Turica
Milutin Tokmaković, Demokratska stranka Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 30, Terazije
Zoran Kolaković, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 31, Terazije
Aleksandar Đerić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 32, Terazije
Malina Đokić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 33, Terazije
Miroslav Martić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 34, Terazije
Vesna Jotić, Demokratska opozicija Srbije, dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 35, Terazije
Zoran Terzić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 36, Rosulje
Slobodan Arnautović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 37, Rosulje
Ljubiša Petrović, Srpski pokret obnove

Izborna jedinica 38, Rosulje
Budimir Radojičić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 39, Rosulje
Milan Vasiljević, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 40, Rosulje
Zoran Đikanović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 41, Rosulje
Obrad Jeremić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 42, Rosulje
Dragan Đurić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 43, Centar
Milosav Didanović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 44, Centar
Nada Novaković, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 45, Centar
Veličko Micović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 46, Centar
Sladana Šumanac, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 47, Centar
Zoran Filipović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 48, Centar
Slavko Lukić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 49, Centar
Miroslav Jevtić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 50, Carina
Predrag Filipović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 51, Carina
Zoran Lazić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 52, Carina
Rada Mitrović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 53, Carina
Vladan Jovanović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 54, Carina
Ivan Milutinović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 55, Carina
Toni Stanković, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 56, Lipa
Vladeta Mićević, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 57, Lipa
Vukoje Radomirović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 58, Lipa
Svetlana Jevđović Matić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 59, Lipa
Željko Moračanin, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 60, Lipa
Dragan Penezić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 61, Krčagovo
Nikola Brujić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 62, Krčagovo
Zoran Živković, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 63, Krčagovo
Radisav Pantović, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 64, Krčagovo
Danica Bešević, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 65, Krčagovo
Radmila Janjušević, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica

Izborna jedinica 66, Krčagovo
Petar Ristović, Srpski pokret obnove

Izborna jedinica 67, Krčagovo
Marko Žeravčić, Demokratska opozicija Srbije - dr Vojislav Koštunica


"UŽICE NA INTERNETU"
Elektronski časopis za Užičane i o užičkom kraju
http://www.uzice.net/ui/.